Kurs Animatora: Szczecin kurs animatora zabaw dla dzieci

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to Zaufana Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy. Innowacyjne Kursy dla Animatorów Szczecin to efekt wyjątkowej pasji i wieloletniego doświadczenia w animacji.

Zaproś do udziału w Szkoleniu Animatora Szczecin swoich domowników, zapisz się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby dotąd niemające doświadczenia w animacji, jak i Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje i poznać nowych, ciekawych ludzi.

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora oferuje wiele nowych, wspaniałych możliwości.

Jako Absolwent Akademii Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem znajdując pracę w placówkach edukacyjnych, muzeach, bibliotekach i teatrach, punktach usługowych, a także podczas organizacji imprez zbiorowych i kameralnych z udziałem najmłodszych.
Po zakończonym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w języku polskim i angielskim Certyfikatu odwiedź wspaniały Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na ciekawą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora zaprasza na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już dziś zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin organizowany przez Akademię Animatora, które rozpocznie się 15.10.2017 w Szczecinie.
Udział w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci gruntowne przygotowanie do pracy w profesji Animatora.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?

Ozdabiania buziek, robienia ogromnych baniek mydlanych, tworzenia fantazyjnych balonowych kreacji, atrakcyjnych sposobów na gry i zabawy dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także dużo, dużo więcej!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Zapisz się na Kurs Animatorów Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany.
I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to więcej niż kurs.

Akademię Animatora tworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy.

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017 – Zarejestruj się !

Do zobaczenia na Szkoleniach Animatora w Szczecinie!

Kurs Animatora Szczecin 01.04.2017

Kurs Animatora Szczecin 01.04.2017

 

kurs-animatora-szczecin-01-04-2017

 

Zapisz Się TERAZ !

Profesjonalny Kurs Animatora w Szczecinie.

 

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin

i dołącz do Grupy Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora !

 

 

 

Kurs Animatora Szczecin 08.10.2016

Kurs Animatora Szczecin 08.10.2016

 

kurs-animatora-szczecin-08-10-2016

 

Zapisz Się TERAZ ! na Profesjonalny Kurs Animatora w Szczecinie.

 

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin

i dołącz do Grupy Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora !