Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

Kurs Animatora Katowice 28.05.2017

 

kurs-animatora-katowice-11.03.2017

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 28.05.2017.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy tworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką pasją i poświęceniem działają w dziedzinie animacji.

Akademia Animatora organizuje Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów, a także współtworzy profesjonalne eventy dla wielu zaufanych marek.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Wybierz Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice w Akademii Animatora.

Na Szkoleniu Animatora Katowice otrzymasz przydatną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, zyskasz wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, spotkasz wielu wspaniałych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do podjęcia pracy w najweselszym zawodzie na świecie.

Zapisz się na Kurs Animatora wraz ze swoją najlepszą koleżanką, a po Szkoleniu Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najcenniejszych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie wstąpcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która uzyskuje w kraju coraz większą popularność.

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to wyjątkowa inwestycja w Twoją karierę zawodową. Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci zobaczysz, jak tworzyć bańki mydlane w imponującym rozmiarze i własnoręcznie je wykonasz, nauczysz się podstawowych technik ozdabiania buziek na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak z powodzeniem przeprowadzać animacje dla najmłodszych i samodzielnie wykonasz fantazyjne balonowe kreacje.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Katowice, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany.

I chociaż wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najgłośniej jak się da, ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą oklaskujemy.

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora Katowice – Zarezerwuj miejsce.

Spotkajmy się na Kursie Animatora w Katowicach!

 

 

Kurs Animatora Zabaw - Akademia Animatora - AkademiaAnimatora.pl