Kurs Animatora Rumia 31.07.2016

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016

 

kurs-animatora-rumia-31-07-2016

 

Zapisz Się TERAZ ! na Profesjonalny Kurs Animatora w Rumi.

 

 

Spędź wakacyjny weekend na Wybrzeżu – już 31 lipca startuje specjalna, letnia edycja Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci organizowanego przez Akademię Animatora.

Na Szkolenie Animatora zapraszamy osoby w każdym wieku, które dopiero marzą o podjęciu pracy w branży animacyjnej, Rodziców, którzy chcą dowiedzieć się, jak w ciekawy i twórczy sposób zorganizować czas swoim pociechom w czasie wakacji oraz Animatorów mających już doświadczenie w branży.

Na Szkoleniu w Akademii Animatora nie ma czasu na usypiające prezentacje i monotonne wykłady. Profesjonalni Trenerzy z Akademii Animatora nauczą każdego, jak zrobić gigantyczne bańki mydlane i stworzyć fantastyczne balonowe kreacje – od pieska po ośmiornicę! Na specjalnym, wakacyjnym Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci dowiesz się, jak przeprowadzać efektywne i ciekawe animacje z udziałem najmłodszych, nauczysz się podstaw malowania twarzy na profesjonalnych fantomach i o wiele więcej. Przygotuj się na zastrzyk pozytywnej energii!

Absolwenci Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci otrzymają certyfikat w języku polskim i angielskim, który pomoże Wam rozpocząć pracę jako Profesjonalny Animator nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Zapisz się na Kurs Animatora Rumia i weź udział w letniej edycji Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci. Odwiedź facebook’a Akademii Animatora i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać. Zadowoleni Kursanci i Absolwenci Akademii Animatora to powód do dumy i zachęta do dalszej, intensywnej pracy na Szkoleniach dla Animatorów i profesjonalnych eventach.

Kurs Animatora Rumia to także okazja do poznania Trójmiasta. Wybrzeże oferuje Ci wiele wyjątkowych możliwości! Spędź weekend na wodzie próbując swoich sił na desce windsurfingowej lub w powietrzu, oglądając piękne piaszczyste plaże, latarnie morskie i gdyńskie klify z lotu ptaka. Już dzisiaj zapisz się na letnią edycję Kursu Animatora Rumia i ruszaj na Wybrzeże!

 

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora Animator Zabaw dla Dzieci Rumia

i dołącz do Grupy Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora !

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora Rumia !

 

Kurs Animatora Zabaw - Akademia Animatora - AkademiaAnimatora.pl