Kurs Animatora Warszawa 06.05.2017

Kurs Animatora Warszawa 06.05.2017

Kurs Animatora Warszawa 06.05.2017

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się umiejętnościami i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek, przeprowadza Specjalistyczne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 6.05.2017. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zyskaj dwujęzyczny certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w przyszłościowym zawodzie!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz wspaniałe balonowe kształty uwielbiane przez najmłodszych, poznasz nowatorskie i efektywne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pozytywna energia!

Rozwijaj się pod okiem Doświadczonych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i energią podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

 

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na monotonię. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie Animatora  zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w dwóch językach, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa z wycieczką po mieście!

Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa i uzyskaj zawód, który ma przyszłość!

 

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa to inwestycja w Twój rozwój i w Twoją karierę!

Dokonaj rezerwacji teraz!

Ucz się od Profesjonalistów!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa 6.05.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa Dołącz do nas ! Zapraszamy! 🙂

 

Kurs Animatora Zabaw - Akademia Animatora - AkademiaAnimatora.pl