Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016

 

kurs-animatora-warszawa-30-07-2016

 

 

Zapisz się na wyjątkową, wakacyjną edycję Kurs Animatora Warszawa! Zdobądź wymarzony zawód, pracuj w atrakcyjnych turystycznie miejscach i odwiedź najpiękniejsze zakątki w Warszawie.

Biorąc udział w wakacyjnej edycji Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci zostaniesz Specjalistą od animacji dziecięcej – nauczysz się, jak wytwarzać gigantyczne mydlane bańki, robić fantazyjne balonowe kreacje, ozdabiać twarze najbardziej popularnymi wzorami, a także poznasz wiele wspaniałych, wakacyjnych animacji dla dzieci w różnym wieku. Kurs Animatora Warszawa zakończy się rozdaniem certyfikatów w języku polskim i angielskim, które otworzą przed Tobą drzwi do świata animacji. Jako Absolwent Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci znajdziesz wyjątkową, wakacyjną pracę w najbardziej atrakcyjnych miejscach w Polsce i za granicą.

Na Kurs Animatora Warszawa organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy zapraszamy zarówno osoby, które nie mają jeszcze doświadczenie w branży animacyjnej, jak i Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zyskać nowe, praktyczne umiejętności.

Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa i wykorzystaj dzień po Szkoleniu na zwiedzenie najważniejszych punktów w mieście Zdobądź wymarzony zawód i odkryj na nowo stolicę – wybierz Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Warszawie!

 

 

Zapisz Się TERAZ ! na Profesjonalny Kurs Animatora w Warszawie.

 

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa

i dołącz do Grupy Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora !

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora !

 

Kurs Animatora Zabaw - Akademia Animatora - AkademiaAnimatora.pl